Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

20.04.2021.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.2108991.2285951.2625591.2993781.301906
CADCAD12411.2484711.2653951.3005921.3382991.342204
CHFCHF75611.7276931.7454671.7783511.8094561.820121
DKKDKK20810.255640.2590590.2630080.2669490.268264
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.1953432.2248562.2648722.3156662.327018
HRKHRK19110024.94094725.31551325.83215626.34879926.439212
NOKNOK57810.1845830.1898740.1961070.2020230.200259
RSDRSD9411001.5887611.6220331.6636241.7052151.705215
RUBRUB64310.01980.0206520.0213160.0219290.022355
SEKSEK75210.1860490.1887620.1936750.198840.199615
USDUSD84011.582951.5943381.6251181.6594131.664294

EURIBOR

OznakaDatum izdavanjaDatum važenjaVrijednost EURIBOR-a
1W16.04.202120.04.2021-0.558
2W16.04.202120.04.2021
1M16.04.202120.04.2021-0.553
2M16.04.202120.04.2021
3M16.04.202120.04.2021-0.538
6M16.04.202120.04.2021-0.511
9M16.04.202120.04.2021
12M16.04.202120.04.2021-0.478

Trebate pomoć?