Koristimo "cookies" kako bismo unaprijedili funkcionalnost stranice sberbankbl.ba. Pritiskom na bilo koji link na ovoj stranici prihvatate korišćenje "cookies". Uslovi korišćenja

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

29.07.2021.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.1645391.1815571.2162371.2496311.252062
CADCAD12411.2634411.2805681.3179451.3543451.358298
CHFCHF75611.759841.7779451.8106181.8431241.853987
DKKDKK20810.2556070.2590260.2629760.2669150.26823
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.2222992.2521752.2984082.34412.355591
HRKHRK19110025.15591425.53370926.05480526.57590126.667093
NOKNOK57810.1761870.1812370.1865750.1928330.191149
RSDRSD9411001.588771.6220431.6636341.7052251.705225
RUBRUB64310.020920.021820.0225410.023170.023619
SEKSEK75210.1841940.186880.1918180.1968570.197624
USDUSD84011.614511.6261251.65651.6924971.697475

EURIBOR

Trebate pomoć?