Koristimo "cookies" kako bismo unaprijedili funkcionalnost stranice sberbankbl.ba. Pritiskom na bilo koji link na ovoj stranici prihvatate korišćenje "cookies". Uslovi korišćenja

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

23.10.2021.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.2068051.2244411.2610121.2949851.297504
CADCAD12411.3065211.3242321.3638031.4005251.404612
CHFCHF75611.7832811.8016281.8333611.8676751.878683
DKKDKK20810.2555040.2589220.2628630.2668070.268122
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.2396682.2697772.3181582.3624212.374002
HRKHRK19110025.08940225.46619825.98591626.50563426.596585
NOKNOK57810.1896470.1950830.2014760.2075650.205753
RSDRSD9411001.5884841.6217511.6633341.7049171.704917
RUBRUB64310.0221760.023130.0238930.0245610.025038
SEKSEK75210.1882640.191010.1960770.2012070.201992
USDUSD84011.6340571.6458131.6817111.7129891.718027

EURIBOR

OznakaDatum izdavanjaDatum važenjaVrijednost EURIBOR-a
1W21.10.202125.10.2021-0.574
2W21.10.202125.10.2021
1M21.10.202125.10.2021-0.559
2M21.10.202125.10.2021
3M21.10.202125.10.2021-0.548
6M21.10.202125.10.2021-0.532
9M21.10.202125.10.2021
12M21.10.202125.10.2021-0.477

Trebate pomoć?