Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

17.01.2019.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.192971.2102241.2320971.254591.257055
CADCAD12411.255141.2719791.2951661.318611.322496
CHFCHF75611.6879131.7017771.7355841.7641641.778027
DKKDKK20810.2551970.2580790.2620280.2659390.267773
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.1375312.1662672.2077322.2546862.265739
HRKHRK19110025.55788625.9397426.33476126.72978226.821954
NOKNOK57810.1935660.196980.2008910.204610.204811
RSDRSD9411001.5775821.610621.6519181.6932161.693216
RUBRUB64310.0242680.0252490.0257630.026540.026849
SEKSEK75210.1837810.1870220.1908350.1942670.194457
USDUSD84011.6695381.6815491.7172971.7501831.755331

EURIBOR

OznakaDatum izdavanjaDatum važenjaVrijednost EURIBOR-a
1W15.01.201917.01.2019-0.377
2W15.01.201917.01.2019
1M15.01.201917.01.2019-0.369
2M15.01.201917.01.2019
3M15.01.201917.01.2019-0.308
6M15.01.201917.01.2019-0.236
9M15.01.201917.01.2019
12M15.01.201917.01.2019-0.117

Trebate pomoć?