Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

20.03.2019.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.1846841.2018181.2234641.2458761.248324
CADCAD12411.2585581.2754421.2986921.32221.326097
CHFCHF75611.6790611.6928521.7227431.7549121.768703
DKKDKK20810.2552990.2581820.2620910.2660460.267881
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.2095772.2392822.2862372.3306812.342106
HRKHRK19110025.59234525.97471426.37026826.76582226.858118
NOKNOK57810.194810.1982450.2021630.2059250.206127
RSDRSD9411001.5828441.6159921.6574281.6988641.698864
RUBRUB64310.0251140.026130.0267530.0274660.027786
SEKSEK75210.1807080.1838950.1871880.1910180.191206
USDUSD84011.6766721.6887341.7219851.7576621.762832

EURIBOR

OznakaDatum izdavanjaDatum važenjaVrijednost EURIBOR-a
1W18.03.201920.03.2019-0.376
2W18.03.201920.03.2019
1M18.03.201920.03.2019-0.367
2M18.03.201920.03.2019
3M18.03.201920.03.2019-0.31
6M18.03.201920.03.2019-0.231
9M18.03.201920.03.2019
12M18.03.201920.03.2019-0.109

Trebate pomoć?