Koristimo "cookies" kako bismo unaprijedili funkcionalnost stranice sberbankbl.ba. Pritiskom na bilo koji link na ovoj stranici prihvatate korišćenje "cookies". Uslovi korišćenja

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

24.05.2022.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.2492481.2675051.3054531.340531.343138
CADCAD12411.3755071.3941531.4353661.4744741.478777
CHFCHF75611.8479391.866951.8970221.9353921.946799
DKKDKK20810.2554730.258890.2628340.2667750.268089
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.2327932.262812.3068662.355172.366715
HRKHRK19110025.08606925.46281525.98246426.50211326.593052
NOKNOK57810.1796180.1847660.1907750.1965880.194872
RSDRSD9411001.5895761.6228651.6644771.7060891.706089
RUBRUB64310.0301910.0309940.0321180.0342060.034687
SEKSEK75210.1788550.1814630.1864150.1911510.191896
USDUSD84011.7850321.7978741.8349091.8712571.87676

EURIBOR

OznakaDatum izdavanjaDatum važenjaVrijednost EURIBOR-a
1W20.05.202224.05.2022-0.566
2W20.05.202224.05.2022
1M20.05.202224.05.2022-0.535
2M20.05.202224.05.2022
3M20.05.202224.05.2022-0.348
6M20.05.202224.05.2022-0.078
9M20.05.202224.05.2022
12M20.05.202224.05.20220.353

Trebate pomoć?