Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

15.06.2019.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.1591881.1759531.1981321.2190631.221458
CADCAD12411.2603991.2773091.3023241.3241351.328037
CHFCHF75611.7003421.7143081.7445631.7771541.79112
DKKDKK20810.2551110.2579920.2619090.265850.267683
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.1234912.1520392.1952682.2398772.250857
HRKHRK19110025.61410225.99679626.39268626.78857626.880951
NOKNOK57810.1927680.1961680.200130.2037670.203967
RSDRSD9411001.5831591.6163141.6577581.6992021.699202
RUBRUB64310.025430.0264580.0270190.0278110.028136
SEKSEK75210.177140.1802630.1838360.1872460.18743
USDUSD84011.6930051.7051851.7362011.7747851.780005

EURIBOR

Trebate pomoć?