Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

17.11.2018.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.2134621.2310121.2518911.2761411.278648
CADCAD12411.2642671.2812281.307811.3281981.332112
CHFCHF75611.6673041.6809991.7109881.7426241.756318
DKKDKK20810.2553090.2581930.2621120.2660570.267891
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.1340342.1627232.2137292.2509982.262032
HRKHRK19110025.55375625.93554826.33050626.72546426.81762
NOKNOK57810.1959670.1994230.2034820.2071480.207351
RSDRSD9411001.5801751.6132681.6546341.6961.696
RUBRUB64310.0244840.0254740.0261110.0267760.027089
SEKSEK75210.1834910.1867270.190590.193960.194151
USDUSD84011.668441.6804431.7238061.7490331.754177

EURIBOR

Trebate pomoć?