Kolačići (cookies) nam pomažu da poboljšamo korisničko iskustvo i funkcionalnost web stranice. Koristeći našu stranicu, slažete se s korištenjem kolačića.

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

21.01.2021.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.1985071.2160211.2484551.286081.288582
CADCAD12411.2227521.2393281.2717541.3107291.314554
CHFCHF75611.7641671.7823171.814651.8476571.858547
DKKDKK20810.2555630.2589810.2629440.2668680.268183
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.1364452.1651662.2084052.253542.264587
HRKHRK19110024.96666825.3416225.85879626.37597226.466478
NOKNOK57810.178830.1839550.1894630.1957250.194017
RSDRSD9411001.5884871.6217541.6633371.704921.70492
RUBRUB64310.0204720.0213520.0219550.0226730.023113
SEKSEK75210.1854190.1881230.1929150.1981660.198939
USDUSD84011.5752191.5865521.6162551.6513091.656166

EURIBOR

OznakaDatum izdavanjaDatum važenjaVrijednost EURIBOR-a
1W19.01.202121.01.2021-0.564
2W19.01.202121.01.2021
1M19.01.202121.01.2021-0.561
2M19.01.202121.01.2021
3M19.01.202121.01.2021-0.548
6M19.01.202121.01.2021-0.528
9M19.01.202121.01.2021
12M19.01.202121.01.2021-0.502

Trebate pomoć?